
Integrated Extractor Fan, Wall Mounted Extractor Fan
Lowest price for Balay 3BT262MX 60cm, Stainless Steel, Grey, White, Silver is €95.25. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Balay 3BT262MX 60cm, Stainless Steel, Grey, White, Silver |
| Brand | Balay |
Product Properties | |
| Product Type | Integrated Extractor Fan, Wall Mounted Extractor Fan |
| Colour | White, Silver, Stainless Steel, Grey |
| Features | Washable Filters, Lighting |
| Speeds | 3 |
| Motor | Yes |
Performance | |
|---|---|
| Energy Class | D |
Power Source | |
| Voltage | 240.0 V |
Measures | |
| Width | 60.0 cm |
| Standard Width | 60cm |
| Duct Dimension | 150.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2019-04-30 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.