
Wall Mounted Extractor Fan
Lowest price for Balay 3BC565GN 60cm, Black is €409.74. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Balay 3BC565GN 60cm, Black |
| Brand | Balay |
Product Properties | |
| Product Type | Wall Mounted Extractor Fan |
| Colour | Black |
| Noise Level | 67 dB |
| Features | Intensive Speed, Washable Filters, Lighting, Filter Indicator |
| Flow of Air (m3/h) | 593 |
| Speeds | 3 |
| Motor | Yes |
Power Source | |
| Voltage | 240.0 V |
Performance | |
|---|---|
| Energy Class | C |
| Motor Power | 210 W |
Measures | |
| Width | 60.0 cm |
| Standard Width | 60cm |
| Depth | 40.3 cm |
| Duct Dimension | 150.0 mm |
| Height (max) | 35.2 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2019-12-12 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.