*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Hama Essential Line HDMI-HDMI 10m is €38.54. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Hama Essential Line HDMI-HDMI 10m |
| Brand | Hama |
Type | |
| Type of Cable | HDMI Cable |
| Connection Type | Standard HDMI-Standard HDMI |
Product Properties | |
| Cable Design | Round |
| Connector Plating | Gold |
| Shielded | Yes |
| Angled Contact | No |
| Contact Gender | Male - Male |
| Colour | Black |
Features | |
|---|---|
| HDMI Cable Speed Type | High Speed with Ethernet (4K) |
| HDMI Active | No |
| Network Crossover Cable | No |
| Network Fiber Optic Cable | No |
| Terminated | No |
| RCA Lockable | No |
Measures | |
| Length | 10.0 m |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-03-08 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.