
Camera Backpack
*Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Missed payments may incur a fee and affect your ability to use Klarna in the future. T&Cs apply.
Lowest price for Billingham Rucksack 35 is €491.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Billingham Rucksack 35 |
| Brand | Billingham |
| Type | Camera Bags & Cases |
Product Properties | |
| Suitable For | DSLR Camera |
| Features | Shoulder Strap, Water Resistant |
| Type of Camera Bag | Camera Backpack |
| Colour | Beige, Green, Yellow, Black, Red |
| Pockets & Compartments | Outer Pocket |
Material | |
| Material | Canvas |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2016-10-21 |
Measures | |
|---|---|
| Weight | 1170.0 g |
| Height (interior) | 380.0 mm |
| Depth (interior) | 180.0 mm |
| Width (interior) | 260.0 mm |
| Width (exterior) | 310.0 mm |
| Height (exterior) | 380.0 mm |
| Depth (exterior) | 200.0 mm |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.