
Camera Backpack
*Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Missed payments may incur a fee and affect your ability to use Klarna in the future. T&Cs apply.
Lowest price for Profoto Core BackPack S is €230.77. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Profoto Core BackPack S |
| Brand | Profoto |
| Type | Camera Bags & Cases |
Measures | |
| Weight | 1800.0 g |
| Width (exterior) | 300.0 mm |
| Height (exterior) | 190.0 mm |
| Depth (exterior) | 470.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2020-01-21 |
Product Properties | |
|---|---|
| Suitable For | Camera Accessory, Camera Tripod, Camera Lense, Camera Flash |
| Features | Shoulder Strap, Tripod Holder, Water Resistant |
| Type of Camera Bag | Camera Backpack |
| Laptop Size (max) | 15 " |
| Lens Compartments | 2 pcs |
| Pockets & Compartments | Outer Pocket, Adjustable Divider, Laptop Pocket |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.