
Countertop Microwave, Flatbed, 25 Litre, Grill, 900W, Medium size, Width: 49cm
It's a good time to buy! Prices are currently €52 less than average.
*Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Missed payments may incur a fee and affect your ability to use Klarna in the future. T&Cs apply.
Lowest price for Sharp R860SLM is €184.43. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Sharp R860SLM |
| Brand | Sharp |
Measures | |
| Width | 49.0 cm |
| Depth | 49.5 cm |
| Height | 28.7 cm |
| Niche Height | 19.7 cm |
| Niche Width | 34.0 cm |
| Niche Depth | 33.8 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2016-07-05 |
Product Properties | |
|---|---|
| Placement | Countertop |
| Door opening | Sideway |
| Features | Defrost, Display, Grill, Clock, Convection Microwave |
| Turntable | No |
| Grill Power | 1000 W |
| Size | Medium size |
| Power | 900 W |
| Power Levels | 5 |
| Volume | 25.0 L |
| Colour | Silver |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.