
Material: Aluminium, Steel, Colour: White, Orange, Silver, Beige, Brown,Storage Solutions: Shelves
Lowest price for String Museum Small Table 30x24cm is €345.00. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | String Museum Small Table 30x24cm |
| Brand | String |
| Type | Small Tables |
Tables | |
| Tabletop Shape | Rectangular |
| Tabletop Material | Aluminium, Steel |
Measures | |
| Depth | 30.0 cm |
| Height | 76.4 cm |
| Width | 24.0 cm |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | Beige, Brown, White, Orange, Silver |
| Number of Products | 1.0 pcs |
| Main Material | Steel, Aluminium |
| Leg Colour | Brown, Silver/Chrome, White |
| Leg Material | Steel, Aluminium |
| Storage Solutions | Shelves |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2021-05-22 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.