
Material: Oak, Colour: Natural
Lowest price for Form & Refine A Line Oak Shoe Rack 35x100cm is €319.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Form & Refine A Line Oak Shoe Rack 35x100cm |
| Brand | Form & Refine |
| Type | Shoe Racks |
Product Properties | |
| Colour | Natural |
| Manufacturer Colour | Oak |
| Number of Products | 1.0 pcs |
| Main Material | Oak |
Measures | |
|---|---|
| Depth | 25.0 cm |
| Height | 100.0 cm |
| Weight | 5.5 kg |
| Width | 35.0 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2024-03-16 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.