
Material: Wood, Oak, Walnut, Colour: Black, Brown, Natural
Lowest price for &Tradition In Between SK3 Dining Table 90cm is €972.00. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | &Tradition In Between SK3 Dining Table 90cm |
| Brand | &Tradition |
| Type | Dining Tables |
Product Properties | |
| Colour | Natural, Brown, Black |
| Number of Products | 1.0 pcs |
| Drop-Leaf Table | No |
| Extra Leaf | No |
| Main Material | Wood, Walnut, Oak |
| Leg Colour | Brown, Natural, Black |
| Leg Material | Wood, Walnut, Oak |
Tables | |
|---|---|
| Tabletop Shape | Round |
| Tabletop Material | Oak |
Measures | |
| Depth | 90.0 cm |
| Diameter | 90.0 cm |
| Height | 73.0 cm |
| Weight | 19.9 kg |
| Width | 90.0 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2017-05-17 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.