
Garden Saw, Hand Pruning Saw, Lock Function, Soft Grip, Length 47.5 cm
Lowest price for Fiskars Plus SW69 is €37.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Fiskars Plus SW69 |
| Brand | Fiskars |
| Type | Garden Saws |
Type | |
| Garden Saw | Hand Pruning Saw |
Measures | |
| Length | 47.5 cm |
| Width | 9.2 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2023-03-14 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | Black, Orange |
| Features | Soft Grip, Lock Function |
| Set | No |
| Blade Length | 210.0 mm |
| For Lefthanded Use | Mixed-Handed |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.