
HDD, 3.5", SAS
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Dell R749K 450GB is €163.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Dell R749K 450GB |
| Brand | Dell |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-02-18 |
Product Properties | |
|---|---|
| Size | 450 GB |
| RPM | 15000 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| Placement | Internal |
| Cache Memory | 16 MB |
| Form Factor | 3.5" |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.