
SSD, 2.5", S-ATA 6Gb/s
Lowest price for Hypertec SSD2S120FS-L 120GB is €15.64. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Hypertec SSD2S120FS-L 120GB |
| Brand | Hypertec |
Wireless | |
| Wi-Fi | No |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-11-01 |
Product Properties | |
|---|---|
| Size | 120 GB |
| Type | SSD |
| Sequential Read | 540 MB/s |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placement | Internal |
| Sequential Write | 360 MB/s |
| Form Factor | 2.5" |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.