
DDR4, DDR
Try flexible payments with
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling HPE RAM Memory P00924-B21 32 GB DDR4, so the data shown are historical prices.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | HPE RAM Memory P00924-B21 32 GB DDR4 |
| Brand | HPE |
Power Source | |
| Voltage | 1.2 V |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-10-18 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 2666 MHz, 2933 MHz |
| CAS Latency | CL21 |
| Memory Capacity | 32 GB, 64 GB |
| Type | DDR4, DDR |
| Registered | Yes |
| Memory Modules | 1 |
| Memory Modules Capacity | 32 GB |
| Lighting | No |
| System Specific | Yes |
| ECC | Yes |
| Colour | Green |
| Area of Use | For Desktops |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.