
DDR4, SO-DIMM DDR4
Lowest price for Dell 16GB DDR4 2666MHz SO-DIMM Memory Module is €140.92. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Dell 16GB DDR4 2666MHz SO-DIMM Memory Module |
| Brand | Dell |
Power Source | |
| Voltage | 1.2 V |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-10-22 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 2666 MHz |
| Memory Capacity | 16 GB |
| Type | DDR4, SO-DIMM DDR4 |
| Registered | No |
| Memory Modules | 1 |
| Memory Modules Capacity | 16 GB |
| Lighting | No |
| System Specific | Yes |
| XMP | No |
| ECC | No |
| Colour | Black, Green |
| Area of Use | For Laptops |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.