
DDR4
Lowest price for Transcend RAM Module 16 GB DDR4-3200/PC4-25600 DDR4 SDRAM 3200 M is €49.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Transcend RAM Module 16 GB DDR4-3200/PC4-25600 DDR4 SDRAM 3200 M |
| Brand | Transcend |
Power Source | |
| Voltage | 1.2 V |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-11-20 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 3200 MHz |
| CAS Latency | CL22 |
| Memory Capacity | 16 GB, 32 GB |
| Type | DDR4 |
| Registered | No |
| Memory Modules | 1 |
| Memory Modules Capacity | 16 GB |
| Lighting | No |
| System Specific | No, Yes |
| XMP | No |
| ECC | No, Yes |
| Area of Use | For Desktops |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.