
DDR4
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Transcend RAM Module 8 GB DDR4-3200/PC4-25600 DDR4 SDRAM 3200 MH is €72.99. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Transcend RAM Module 8 GB DDR4-3200/PC4-25600 DDR4 SDRAM 3200 MH |
| Brand | Transcend |
Power Source | |
| Voltage | 1.2 V |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-11-25 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 3200 MHz |
| CAS Latency | CL22 |
| Memory Capacity | 8 GB |
| Type | DDR4 |
| Registered | No |
| Memory Modules | 32, 1 |
| Memory Modules Capacity | 8 GB |
| Lighting | No |
| System Specific | No, Yes |
| XMP | No |
| ECC | No |
| Colour | Green |
| Area of Use | For Desktops |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.