
Tower Fan, Timer, Remote Controlled, Oscillating, Touch Buttons
Lowest price for Klarstein Skyscraper 2G is €115.45. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Klarstein Skyscraper 2G |
| Brand | Klarstein |
| Type | Tower Fans |
Power Source | |
| Voltage | 230.0 V |
| Watt (Max) | 40 W |
| Power Source | AC Mains |
Measures | |
| Weight | 2.4 kg |
Product Properties | |
|---|---|
| Type | Cold Air Fan |
| No. of Speeds | 3 |
| Colour | White, Black, Silver |
| Functions | Oscillating, Timer, Remote Controlled, Touch Buttons |
| Cable Length | 165.0 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2016-07-19 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.