
Espresso Machine, with Milk Frother, Removable Watertank, Drip Tray, 1450W, Capacity: 1 L, Capacity (cups): 2 Cups, Reusable Filter, Colour: Stainless Steel
Lowest price for Morphy Richards Manual Compact is €195.14. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Morphy Richards Manual Compact |
| Brand | Morphy Richards |
| Type | Espresso Machines |
Features | |
| App Control | No |
Material | |
| Material | Stainless Steel |
Power Source | |
| Power | 1450 W |
Measures | |
| Weight | 3.8 kg |
| Height | 30.4 cm |
| Width | 13.8 cm |
| Depth | 31.3 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2023-09-23 |
Product Properties | |
|---|---|
| Number of Brewing Spouts | 2 |
| Brewing Pressure | 15.0 bar |
| Features | Drip Tray, Removable Watertank |
| Filter Type | Reusable Filter |
| Colour | Stainless Steel |
| Integrated | No |
| Integrated Coffee Grinder | No |
| Integrated Milk Frother | Yes |
| Capacity | 1.0 L |
| Capacity (cups) | 2 Cups |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.