
LCD, 4:3, 16:9 1920x1080 (Full HD)
Lowest price for Yaber K2s is €435.00. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Yaber K2s |
| Brand | Yaber |
Type | |
| Type of Projector | Standard |
| Technology | LCD |
Product Properties | |
| Properties | Remote Control, Built-in Speakers |
| Colour | Black |
| Projection Distance (min) | 1.37 m |
| Projection Distance (max) | 6.83 m |
Picture | |
| Aspect Ratio | 16:9, 4:3 |
| Keystone Adjustment | Horizontal, Vertical |
| Image Settings | Keystone Corrections |
| Supported Picture Formats | 1080p |
| Brightness (eco, ANSI) | 1000 |
| HDR | No |
| Light Source | LED |
| 3D | No |
Features | |
| App Control | Yes |
| Can Run on Batteries | No |
Connections | |
|---|---|
| USB In | 2 |
| Inputs | USB |
| USB Type | USB-C, USB-A |
| 3.5mm (AUX) Out | 1 |
| No. of HDMI | 2 pcs |
| HDMI | Yes |
Display | |
| Screen Resolution | 1920x1080 (Full HD) |
Power Supply | |
| Power Consumption (normal) | 140.0 W |
Wireless | |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
Measures | |
| Weight | 3.2 kg |
| Width | 291.0 mm |
| Depth | 270.0 mm |
| Height | 126.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2023-12-12 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.