
LCD, 1920x1080 (Full HD)
Try flexible payments with
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling Yaber Pro V9, so the data shown are historical prices.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Yaber Pro V9 |
| Brand | Yaber |
Type | |
| Type of Projector | Standard |
| Technology | LCD |
Product Properties | |
| Properties | Built-in Speakers |
| Colour | Grey |
| Noise Level (eco/low/whisper mode) | 28 dB |
| Lamp Life (eco/low mode) | 3000000 h |
| Projection Distance (max) | 3.3 m |
Picture | |
| Brightness (ANSI) | 26000 |
| Zoom | Digital |
| Image Settings | Keystone Corrections, Zoom, Focus |
| Focus | Power |
| Brightness (eco, ANSI) | 50 |
| HDR | No |
| Light Source | Lamp |
| Contrast (dynamic) | 25000 :1 |
| 3D | No |
Features | |
| App Control | No |
Connections | |
|---|---|
| Number of VGA | 1 pcs |
| USB In | 2 |
| Inputs | USB |
| USB Type | USB-A |
| 3.5mm (AUX) Out | 1 |
| No. of HDMI | 2 pcs |
| HDMI | Yes |
Display | |
| Screen Resolution | 1920x1080 (Full HD) |
Wireless | |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless Communication | Bluetooth, Wi-Fi |
Measures | |
| Weight | 2.4 kg |
| Width | 257.0 mm |
| Depth | 200.0 mm |
| Height | 103.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2024-04-07 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.