
Laptopstandaard
Laagste prijs voor Twelve South Curve Riser is € 65,07. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Twelve South Curve Riser |
| Merk | Twelve South |
Producteigenschappen | |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-09-29 |
Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 24.8 cm |
| Breedte | 31.5 cm |
| Hoogte | 10.7 cm |
| Gewicht | 1000.0 g |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431