
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Fujifilm TCL-X100 II is € 229,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Fujifilm TCL-X100 II |
| Merk | Fujifilm |
| Type | Teleconverters |
Afmetingen | |
| Gewicht | 180.0 g |
| Lengte | 47.0 mm |
| Diameter | 70.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-07-03 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Lensgroepen | 4 |
| Lens Elementen | 4 |
| Lensvatting | Fujifilm X |
| Voor Merk | Fujifilm |
| Vergroting | 1,4x |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431