
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor MTX RTP8 is € 165,36. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | MTX RTP8 |
| Merk | MTX |
| Type | Subwoofers |
Verbindingen | |
| Verbindingen | RCA (Line), Speaker Aansluiting, 12V Trigger |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-01-17 |
Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 30.8 cm |
| Diepte | 31.3 cm |
| Breedte | 33.3 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431