
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor B&W ASW608 is € 595,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 7 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | B&W ASW608 |
| Merk | B&W |
| Type | Subwoofers |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart, Wit |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 32.0 Hz |
| Gevoeligheid (dB) | 90 dB |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 200.0 W |
| Frequentie Respons (max) | 140.0 Hz |
Kenmerken | |
| Fysieke Knoppen | Volume, Lage tonen, Frequentie, Laagdoorlaatfilter, Fase |
| App-bediening | Nee |
| Slimme Luidspreker | Nee |
| Type Versterker | D |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth | Nee |
| AirPlay 2 | Nee |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Nee |
Afmetingen | |
| Hoogte | 27.5 cm |
| Diepte | 33.0 cm |
| Breedte | 26.0 cm |
| Subwoofer Elementen Grootte | 8.0 |
| Gewicht subwoofer | 9.3 kg |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2009-09-23 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431