Laagste prijs voor AMD Ryzen 5 5600XT 3.7GHz Socket AM4 Boxed is € 141,35. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 7 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | AMD Ryzen 5 5600XT 3.7GHz Socket AM4 Boxed |
| Merk | AMD |
Koeling | |
| Ventilator | Ja |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-11-02 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Virtualisatie | Ja |
| Schroefdraad | 12 |
| Kloksnelheid (max) | 4.7 GHz |
| ECC-geheugenondersteuning | Ja |
| Virtualisatietechnologie | AMD-V |
| TDP | 65 W |
| L3 Cache | 32 MB |
| Overklokondersteuning | Nee |
| AMD Model | 5600XT |
| Verpakt | Ja |
| Lithografie | 7 nm |
| Generatie | AMD Zen 3 (2020) |
| AMD-serie | Ryzen 5 |
| Kernen | 6 |
| Turbo/Precisie Boost | Ja |
| Stopcontact | Socket AMD AM4 |
| Kloksnelheid | 3.7 GHz |
| Instructies | AVX, x86-64, AVX2, AES |
| Geïntegreerde GPU | Nee |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431