
LED, Dimbaar, Zwart, Goud, Wit, Beige, Grijs, Bruin, Steen, Plastic, Metaal, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E27
Laagste prijs voor Marset Discoco Hanglamp ∅ 88cm is € 1.400,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Marset Discoco Hanglamp ∅ 88cm |
| Merk | Marset |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 88.0 cm |
| Hoogte | 68.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-10-13 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Beige, Wit, Grijs, Goud, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Metaal, Plastic, Steen |
| Energieklasse | C, F |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 3 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 100.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431