
LED, Bruin, Zwart, Natuurlijk, Hout
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Umage Chimes Hanglamp ∅ 3cm is € 62,30. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Umage Chimes Hanglamp ∅ 3cm |
| Merk | Umage |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 3.0 cm |
| Hoogte | 22.0 cm |
| Breedte | 3.0 cm |
| Diepte | 3.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-09-19 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Natuurlijk, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Hout |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Eigenschappen | LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431