
LED, Zonnecellen, Op batterijen, Zwart, IP-Klasse: IP44
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor vidaXL Solar Grondverlichting 73cm is € 51,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | vidaXL Solar Grondverlichting 73cm |
| Merk | vidaXL |
| Type | Grondverlichting |
Afmetingen | |
| Hoogte | 73.0 cm |
| Breedte | 16.5 cm |
| Diepte | 14.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-11-27 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Buitenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 3 pcs |
| IP-Klasse | IP44 |
| Aantal lampen | 3 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 0.06 W |
| Eigenschappen | Op batterijen, Zonnecellen, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431