
Antislip, Vaatwasserbestendig, Ophanglus, Handmatig, Roestvrij staal, Zilver
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Microplane Professional Large is € 26,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Microplane Professional Large |
| Merk | Microplane |
| Type | Kaasschaven |
Producteigenschappen | |
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Vaatwasserbestendig, Ophanglus, Antislip |
| Kleur | Zilver, Roestvrij Staal, Zwart |
| Materiaal | Plastic, Roestvrij staal |
Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 33.0 cm |
| Breedte | 6.6 cm |
| Diepte | 3.0 cm |
| Hoogte | 2.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-01-14 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431