
Rechthoekig,Vaatwasserbestendig, Ovenbestendig, Antislip, Hout, Roestvrij staal, Zilver, Bruin, Beige
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Continenta - is € 98,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Continenta - |
| Merk | Continenta |
| Type | Snijplanken |
Afmetingen | |
| Lengte | 39.0 cm |
| Breedte | 27.0 cm |
| Hoogte | 6.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-11-19 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Ovenbestendig, Vaatwasserbestendig, Antislip, Met Handvat |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Zilver, Wit, Bruin, Natuurlijk, Beige |
| Materiaal | Hout, Roestvrij staal |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431