
Rond,Met Handvat, Keramiek, Steengoed, Grijs
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Meraki - is € 83,70. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Meraki - |
| Merk | Meraki |
| Type | Keukencontainers |
Afmetingen | |
| Diameter | 25.0 cm |
| Hoogte | 36.0 cm |
| Gewicht | 2000.0 g |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-07-01 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Met Handvat |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Keramiek, Steengoed |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431