
Vaatwasserbestendig, Met Handvat, BPA-vrij, Roestvrij staal, Zwart
Mis het niet!
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor WMF - is € 24,04. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | WMF - |
| Merk | WMF |
| Type | Kaasschaven |
Afmetingen | |
| Breedte | 7.5 cm |
| Diepte | 11.6 cm |
| Hoogte | 19.7 cm |
| Gewicht | 559.0 g |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Vaatwasserbestendig, Met Handvat, BPA-vrij |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Afwerking | Gepolijst |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-04-13 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431