
BPA-vrij, Handwas, Lekvrij, Vaatwasserbestendig, Met Handvat, Roestvrij staal, Rood
Laagste prijs voor Yeti Rambler Rescue Red is € 81,74. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Yeti Rambler Rescue Red |
| Merk | Yeti |
| Type | Reismokken |
Afmetingen | |
| Breedte | 13.0 cm |
| Hoogte | 21.1 cm |
| Gewicht | 680.0 g |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-04-25 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Vaatwasserbestendig, Handwas, Met Handvat, Lekvrij, BPA-vrij |
| Kleur | Rood |
| Capaciteit | 88.7 cl |
| Materiaal | Roestvrij staal |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431