
Rechthoekig, Siliconen, Hout, Bruin
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Staub Magnetiskt Large is € 27,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Staub Magnetiskt Large |
| Merk | Staub |
| Type | Onderzetters |
Afmetingen | |
| Breedte | 20.0 cm |
| Diameter | 20.0 cm |
| Hoogte | 1.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-08-29 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Antislip, Met Handvat |
| Vorm | Ovaal, Rechthoekig |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Siliconen, Plastic, Hout |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431