
Rond,Ovenbestendig, Magnetronbestendig, Handwas, Porselein, Blauw
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Spode Blue Italian is € 26,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Spode Blue Italian |
| Merk | Spode |
| Type | Soepkommen |
Afmetingen | |
| Diameter | 10.5 cm |
| Hoogte | 5.5 cm |
| Gewicht | 199.0 g |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-11-16 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 4 pcs |
| Kenmerken | Ovenbestendig, Handwas, Magnetronbestendig |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Porselein |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431