• For shoppers
  • For business
Download the app
Pay flexibly with
Tommy

Tommy

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Pay with Klarna
Explore products
Filter
-

1000+ products

Tommy Hilfiger Baskets Basses En Cuir Mélangé - Blanc
Tommy Hilfiger Baskets Basses En Cuir Mélangé - Blanc
Trainer, Man
€99.90
Tommy Hilfiger Th Chic Cupsole - White
Tommy Hilfiger Th Chic Cupsole - White
Trainer, Woman
€54
Tommy Hilfiger Court Leather Low Top Trainers - Black
Tommy Hilfiger Court Leather Low Top Trainers - Black
Trainer, Man
€69
Tommy Hilfiger Doudoune À Capuche - Bleu
Trending
Tommy Hilfiger Doudoune À Capuche - Bleu
Jacket, Puffer Jacket, Pockets
€108.03
Tommy Hilfiger Court M - White/Sandal Wood
-26%
Tommy Hilfiger Court M - White/Sandal Wood
Trainer, Man
€56.62
Tommy Hilfiger Denton Straight Fit Jeans
Tommy Hilfiger Denton Straight Fit Jeans
Jeans, Solid Colour, Material: Cotton, Denim, Elastane/Lycra/Spandex, Lyocell, Jersey, Durable, Stretch
€29
Tommy Hilfiger Boat Neck Jersey Sweatshirt - White
Tommy Hilfiger Boat Neck Jersey Sweatshirt - White
Jumper, Sweatshirt, Knitted Sweater, Solid Colour, Material: Jersey, Cotton, Wool, Breathable, Durable
€49
Tommy Hilfiger Baker (1710448)
Tommy Hilfiger Baker (1710448)
Man, Silver, 44mm, Analogue, Quartz
€174
Tommy Hilfiger Core Packable Recycled Jacket - Blue
Tommy Hilfiger Core Packable Recycled Jacket - Blue
Jacket, Winter Jacket, Pockets
€199.90
Tommy Hilfiger Girl EdT 100ml
Tommy Hilfiger Girl EdT 100ml
Eau De Toilette, Woman, Man, 100ml
€29.19
€291.90/L
Tommy Hilfiger Tommy EdT 50ml
Trending
Tommy Hilfiger Tommy EdT 50ml
Eau De Toilette, Man, 50ml
€17.49
€349.80/L
Tommy Hilfiger Eton Bifold Leather Wallet - Black
Tommy Hilfiger Eton Bifold Leather Wallet - Black
Wallet, 6 Card Slots, Leather
€69.90
Tommy Jeans Men's Water Repellent Down Jacket - Black
Tommy Jeans Men's Water Repellent Down Jacket - Black
Jacket, Quilted Jacket, Puffer Jacket, Winter Jacket, Solid Colour, Material: Polyester, Nylon, Pockets, Detachable Hood, Durable, Water Repellent, Waterproof, Lined
€249.90
Tommy Hilfiger Impact Spark EdT 50ml
Trending
Tommy Hilfiger Impact Spark EdT 50ml
Eau De Toilette, Man, 50ml
€26.21
€524.20/L
Tommy Hilfiger Tommy EdT 100ml
Trending
Tommy Hilfiger Tommy EdT 100ml
Eau De Toilette, Man, 100ml
€26
€260.00/L
Tommy Hilfiger Tommy Girl EdT 50ml
Tommy Hilfiger Tommy Girl EdT 50ml
Eau De Toilette, Woman, 50ml
€17.49
€349.80/L
Tommy Hilfiger Mia Watch 1782858
Tommy Hilfiger Mia Watch 1782858
Woman, Silver, Analogue, Quartz
€200
Tommy Hilfiger Man TH 2189 1ED Vista Frames Acetate Green Squared Normal
Tommy Hilfiger Man TH 2189 1ED Vista Frames Acetate Green Squared Normal
Glasses, Model: Rectangular, Frame Colour: Green, Target Group: Man, Frame Material: Acetate
€74.50
Tommy Hilfiger Essential Computer Bag - Black
Trending
Tommy Hilfiger Essential Computer Bag - Black
Computer Bag, 12L, Synthetic, Polyurethane
€129.90
Tommy Hilfiger Women's Heritage Single Breasted Trench Coat
Tommy Hilfiger Women's Heritage Single Breasted Trench Coat
Coat, Trenchcoat, Solid Colour, Material: Cotton, Pockets
€279.90
Tommy Hilfiger Monoplay Bag Casual Polyurethane - Blue
Trending
Tommy Hilfiger Monoplay Bag Casual Polyurethane - Blue
Tote / Shopping Bag, 17.5L, Leather, Polyurethane
€99
Tommy Hilfiger Core Straight Denton Denim Pants - Blue
Tommy Hilfiger Core Straight Denton Denim Pants - Blue
Jeans, Solid Colour, Material: Viscose, Jersey, Polyester, Cotton, Elastane/Lycra/Spandex, Denim, Pockets, High comfort, Durable, Stretch, Studs
€99.90
Tommy Hilfiger Tommy Girl EdT 200ml
Trending
Tommy Hilfiger Tommy Girl EdT 200ml
Eau De Toilette, Woman, 200ml
€37
€185.00/L
Tommy Hilfiger Tommy EdT 30ml
Trending
Tommy Hilfiger Tommy EdT 30ml
Eau De Toilette, Man, 30ml
€13.81
€460.33/L
Tommy Hilfiger Cotton Reversible Harrington Jacket
Tommy Hilfiger Cotton Reversible Harrington Jacket
Jacket, Solid Colour, Material: Cotton, Corduroy, Reversible
€145.99

You’ve viewed 25 out of 5975 products

1

3

...

121

...

239
¹

Klarna Cashback Rewards are awarded as points which can be redeemed for a credit to your Klarna bank account and other benefits. Earn cashback on Klarna App purchases. Klarna bank account required to receive cashback. Cashback issuance depends on store approval and may be affected by cookie settings, combining offers, product exclusions, or other factors beyond our control. Limitations, terms, and conditions apply.

³

Klarna Cashback Rewards are awarded as points which can be redeemed for a credit to your Klarna Bank Account and other benefits. Other limitations, conditions, and restrictions apply to benefits like Klarna Membership cashback.

⁴

See Membership Benefits Rewards Summary for terms and conditions for subscriptions and other benefits based on your membership.

⁵

Membership Plans get monthly deals at selected stores, one discount per store per monthly billing cycle. Use the Klarna App to pay at the store's checkout. Klarna Deals cannot be combined. Discounts can be modified based on availability, retailer participation, or due to technical issues. Discount will not be reflected in any receipt from the partner store, please refer to your Klarna receipt. Klarna may get a commission.

⁶

Annual value amount reflects your Membership's total available benefits, such as subscriptions and discounts. Actual results will vary based on benefit usage.

⁷

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.