• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
RefectoCil

RefectoCil

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Eyelash & Eyebrow Tint Colours #3 Natural Brown
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint Colours #3 Natural Brown
€7.36
€490.67/L
5 stores
Eyelash & Eyebrow Tint #3.1 Light Brown
Trending
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint #3.1 Light Brown
€7.53
€502.00/L
3 stores
Eyelash & Eyebrow Tint Colours #4.1 Red
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint Colours #4.1 Red
€7.49
€499.33/L
3 stores
2 in 1 Double Effect Lash & Brow Booster 6ml
RefectoCil 2 in 1 Double Effect Lash & Brow Booster 6ml
€46.28
€7,713.33/L
3 stores
Eyelash & Eyebrow Tint Colours #1 Pure Black
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint Colours #1 Pure Black
€7.49
€499.33/L
4 stores
Two Go Full Brow Tinting Pen Natural Brown
Trending
RefectoCil Two Go Full Brow Tinting Pen Natural Brown
€19.25
4 stores
Oxidant Liquid 3%
Trending
RefectoCil Oxidant Liquid 3% 100ml
€5.99
€59.90/L
3 stores
Tint Remover 150ml
RefectoCil Tint Remover 150ml
€13.57
€90.47/L
5 stores
Eyelash Curl & Eyelash Lift Perm/Neutralizer Refill
Trending
RefectoCil Eyelash Curl & Eyelash Lift Perm/Neutralizer Refill
€18.65
3 stores
Eye Protection Papers 96-pack
Trending
RefectoCil Eye Protection Papers 96-pack
€5.95
4 stores
Oxidant Cream 3% 100ml
RefectoCil Oxidant Cream 3% 100ml
€7
€70.00/L
4 stores
Eyelash & Eyebrow Tint #2 Blue Black
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint #2 Blue Black
€7.33
€488.67/L
4 stores
Eyelash & Eyebrow Tint Colours  #2.1 Deep Blue
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint Colours #2.1 Deep Blue
€7.76
€517.33/L
4 stores
Micellar Eye Make-Up Remover 150ml
RefectoCil Micellar Eye Make-Up Remover 150ml
€8.53
€56.87/L
4 stores
Eyelash Curl/Lift Refill 4ml
RefectoCil Eyelash Curl/Lift Refill 4ml
€10.18
4 stores
Styling Gel 9ml
RefectoCil Styling Gel 9ml
€13.65
€1,516.67/L
4 stores
Eyelash Lifter 1 pcs
RefectoCil Eyelash Lifter 1 pcs
€18.77
4 stores
Eyelash & Eyebrow Tint Colours #1.1 Graphite
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint Colours #1.1 Graphite
€7.39
€492.67/L
3 stores
BeautyLash Brow & Lash Colour Kit - Black
RefectoCil BeautyLash Brow & Lash Colour Kit - Black
€9.55
3 stores
Brow Liner Dark Brown
RefectoCil Brow Liner Dark Brown
€15.54
3 stores
Full Brow Liner #2 medium brown
RefectoCil Full Brow Liner #2 medium brown
€16.63
3 stores
Eyelash & Eyebrow Tint Colours #0 Blond
Trending
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint Colours #0 Blond
€7.43
€495.33/L
3 stores
Eyelash & Eyebrow Tint #4 Chestnut
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint #4 Chestnut
€7.88
3 stores
Silicone Pads 2-pack
Trending
RefectoCil Silicone Pads 2-pack
€14.64
3 stores

You’ve viewed 24 out of 53 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.