• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
BareMinerals

BareMinerals

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Mineral Veil Powder Original
BareMinerals Mineral Veil Powder Original
€27.40
9 stores
Beautiful Finish Brush
Trending
BareMinerals Beautiful Finish Brush
€25.45
9+ stores
Gen Nude Blonzer Blush + Bronzer Kiss Of Pink
BareMinerals Gen Nude Blonzer Blush + Bronzer Kiss Of Pink
€22.44
7 stores
Lashtopia Mega Volume Mineral Based Mascara
BareMinerals Lashtopia Mega Volume Mineral Based Mascara
€15.73
€1,310.83/L
9+ stores
Original Mineral Veil 24hr Natural Matte Setting Spray
BareMinerals Original Mineral Veil 24hr Natural Matte Setting Spray
€24.15
€241.50/L
9+ stores
Original Pore Minimizing Primer 30ml
BareMinerals Original Pore Minimizing Primer 30ml
€26.12
€870.67/L
9+ stores
Original Matte Loose Mineral Foundation Broad Spectrum SPF15 #21 Neutral Tan
BareMinerals Original Matte Loose Mineral Foundation Broad Spectrum SPF15 #21 Neutral Tan
€29.19
5 stores
Mineralist Lasting Lip Liner Striking Spice .04 oz 1.3 g
BareMinerals Mineralist Lasting Lip Liner Striking Spice .04 oz 1.3 g
€16.63
8 stores
Dramatic Definer Eye Duo Brush
BareMinerals Dramatic Definer Eye Duo Brush
€18.95
7 stores
Complexion Rescue Tinted Moisturizer SPF30 Suede
BareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturizer SPF30 Suede
€28.01
€800.29/L
6 stores
Prime Time Redness Reducing Primer 30ml
BareMinerals Prime Time Redness Reducing Primer 30ml
€25.59
€853.00/L
9+ stores
Original Foundation SPF15 #23 Medium Dark
BareMinerals Original Foundation SPF15 #23 Medium Dark
€28.16
9+ stores
Skinlongevity Cushion Cloud Foaming Cleanser 120 ml
BareMinerals Skinlongevity Cushion Cloud Foaming Cleanser 120 ml 120ml
€19.55
€162.92/L
9+ stores
Strength & Length Serum Infused Mascara Extreme Black
BareMinerals Strength & Length Serum Infused Mascara Extreme Black
€20.63
€2,578.75/L
9+ stores
Gen Nude Highlighting Blush Opal Glow
BareMinerals Gen Nude Highlighting Blush Opal Glow
€22.95
9+ stores
Gen Nude Highlighting Blush Rose Glow
BareMinerals Gen Nude Highlighting Blush Rose Glow
€23.22
9+ stores
Complexion Rescue Smoothing Face Brush
BareMinerals Complexion Rescue Smoothing Face Brush
€23.78
9+ stores
Complexion Rescue Natural Matte Tinted Moisturizer Mineral SPF30 #09 Chestnut
BareMinerals Complexion Rescue Natural Matte Tinted Moisturizer Mineral SPF30 #09 Chestnut
€27.44
€784.00/L
9+ stores
Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30
BareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30
€27.79
€794.00/L
9+ stores
Complexion Rescue Tinted Moisturizer SPF30 - Bamboo
BareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturizer SPF30 - Bamboo
€28.01
9+ stores
Original Foundation SPF15 #07 Golden Ivory
-20%
BareMinerals Original Foundation SPF15 #07 Golden Ivory
€28.34
€35.64
9+ stores
Original Loose Powder Foundation SPF15 #15 Fair Ivory
BareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF15 #15 Fair Ivory
€28.57
9+ stores
Original Foundation SPF15 #12 Medium Beige
BareMinerals Original Foundation SPF15 #12 Medium Beige
€28.81
9+ stores
Barepro 24HR Skin-Perfecting Powder Foundation - Deep
BareMinerals Barepro 24HR Skin-Perfecting Powder Foundation - Deep
€30.55
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 764 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.