• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
BALANCE ME

Balance Me

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Tripeptide Plumping Cloud Cream
Balance Me Tripeptide Plumping Cloud Cream 50ml
€106.71
€2,134.20/L
2 stores
Congested Skin Serum
Balance Me Congested Skin Serum 15ml
€23.30
€1,554.67/L
2 stores
Moisture Rich Face Cream
Balance Me Moisture Rich Face Cream 50ml
€34.95
€699.00/L
2 stores
Tri-Molecular Hyaluronic Serum
Balance Me Tri-Molecular Hyaluronic Serum 30ml
€40.77
€1,359.00/L
2 stores
Vitamin C Repair Serum
Balance Me Vitamin C Repair Serum 30ml
€40.77
€1,359.00/L
2 stores
Cranberry & Oat Exfoliating Booster
Balance Me Cranberry & Oat Exfoliating Booster
€12.81
1 store
Stellar Beauty Balm
Balance Me Stellar Beauty Balm 5ml
€12.81
€2,562.00/L
1 store
Super Moisurising Body Wash
Balance Me Super Moisurising Body Wash 250ml
€17.47
€69.88/L
1 store
Super Moisturising Hand Cream
Balance Me Super Moisturising Hand Cream 100ml
€20.97
€209.70/L
1 store
Flash Cleanser Micellar Water
Balance Me Flash Cleanser Micellar Water 180ml
€23.30
€129.44/L
1 store
Pure Skin Face Wash
Balance Me Pure Skin Face Wash 125ml
€23.30
€186.40/L
1 store
Free Pre and Probiotic Cleansing Milk
Balance Me Free Pre and Probiotic Cleansing Milk 180ml
€25.63
€142.39/L
1 store
AHA Glow Mask
Balance Me AHA Glow Mask 50ml
€29.12
€582.40/L
1 store
Super Firming Body Oil
Balance Me Super Firming Body Oil 150ml
€29.12
€194.13/L
1 store
Wonder Eye Cream
Balance Me Wonder Eye Cream 15ml
€30.29
€2,019.33/L
1 store
BHA Exfoliating Concentrate
Trending
Balance Me BHA Exfoliating Concentrate 180ml
€33.78
€187.67/L
1 store
Pre & Probiotic Radiance Cream
Balance Me Pre & Probiotic Radiance Cream 50ml
€33.78
€675.60/L
1 store
Super Moisturising Body Oil
Balance Me Super Moisturising Body Oil 150ml
€34.95
€233.00/L
1 store
Collagen Boost Moisturiser
Balance Me Collagen Boost Moisturiser 50ml
€38.44
€768.80/L
1 store
Radiance Face Oil 30 ml
Balance Me Radiance Face Oil 30 ml 30ml
€38.44
€1,281.33/L
1 store
Vegan Body Brushes Set
Balance Me Vegan Body Brushes Set 2-pack
€39.14
1 store
Nourishing Salt Scrub
Balance Me Nourishing Salt Scrub 200ml
€39.50
€197.50/L
1 store
Rose Otto Face Oil
Balance Me Rose Otto Face Oil 30ml
€40.71
€1,357.00/L
1 store
Niacinamide Complexion Booster
Balance Me Niacinamide Complexion Booster 30ml
€40.77
€1,359.00/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 30 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.