• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
Impulse

Impulse

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Truelove Body Spray
Impulse Truelove Body Spray 75ml 3-pack
€2.98
3 stores
Mist-Ic Collection Body Fragrance Mist 150 ml
Impulse Mist-Ic Collection Body Fragrance Mist 150 ml 150ml
€5.29
3 stores
Mist-ic Collection Body Fragrance Mist Inner Peace
Impulse Mist-ic Collection Body Fragrance Mist Inner Peace 151ml
€5.29
€35.03/L
3 stores
Mist-Ic Collection Body Fragrance Mist 150 ml
Impulse Mist-Ic Collection Body Fragrance Mist 150 ml 150ml
€5.29
3 stores
Instant Crush Body Spray Deodorant
Impulse Instant Crush Body Spray Deodorant 75ml 3-pack
€1.19
3 stores
Unisex Parfum Balanced Mind Jade
Impulse Unisex Parfum Balanced Mind Jade 150ml
€5.29
€35.27/L
2 stores
Tease Body Deo Spray
Impulse Tease Body Deo Spray 75ml
€2.90
€38.67/L
1 store
Hint Of Musk Body Mist
Impulse Hint Of Musk Body Mist 75ml
€1.17
€15.60/L
3 stores
Golden Grace Jasmine Amber Long Lasting Body Fragrance Mist 100 ml
Impulse Golden Grace Jasmine Amber Long Lasting Body Fragrance Mist 100 ml 100ml
€1.29
€12.90/L
1 store
Sunkissed Dreamer Sea Breeze Cedarwood Long Lasting Body Fragrance Mist 100 ml
Impulse Sunkissed Dreamer Sea Breeze Cedarwood Long Lasting Body Fragrance Mist 100 ml 100ml
€1.29
€12.90/L
1 store
Inner Glow Wild Rose Jasmine Body Fragrance Mist 100 ml
Impulse Inner Glow Wild Rose Jasmine Body Fragrance Mist 100 ml 100ml
€1.29
€12.90/L
1 store
Golden Grace Body Mist 100ml
Impulse Golden Grace Body Mist 100ml
€1.95
1 store
Radiant Soul Body Mist
Impulse Radiant Soul Body Mist 100ml
€1.95
€19.50/L
1 store
Capri Charm Hair Body Mist 100ml
Trending
Impulse Capri Charm Hair Body Mist 100ml
€7.04
1 store
Be Surprised Body Deo Spray
Impulse Be Surprised Body Deo Spray 75ml 3-pack
€1.16
1 store
Capri Charm Body Spray
Impulse Capri Charm Body Spray 75ml
€2.33
€31.07/L
1 store
Sicily Secret Body Spray
Impulse Sicily Secret Body Spray 75ml
€2.35
€31.33/L
1 store
Instant Crush Body Spray
Impulse Instant Crush Body Spray 75ml
€2.90
€38.67/L
1 store
Roma Rossa Hair Body Mist 100ml
Impulse Roma Rossa Hair Body Mist 100ml
€7.04
1 store
Sicily Secret Hair Body Mist 100ml
Impulse Sicily Secret Hair Body Mist 100ml
€7.04
1 store
Milano Muse Hair Body Mist 100ml
Impulse Milano Muse Hair Body Mist 100ml
€7.04
1 store
1200/600 Leg
Impulse 1200/600 Leg Writing Desk
€266.85
1 store
1000 Straight
Impulse 1000 Straight Writing Desk
€279.49
1 store
1000
Impulse 1000 Writing Desk
€279.49
1 store

You’ve viewed 24 out of 25 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.