• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
Bayer

Bayer

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Germolene Antiseptic 55g
Trending
Germolene Antiseptic 55g
€4.29
2 stores
Ginecanesgel Ginecanescalm Soothing Cream Gel 15g
Bayer Ginecanesgel Ginecanescalm Soothing Cream Gel 15g
€10.72
3 stores
Funsol Foot Deodorant Powder 60g
Bayer Funsol Foot Deodorant Powder 60g
€10.09
2 stores
Bepanthol Baby Protective Cream 30G
Bayer Bepanthol Baby Protective Cream 30G
€11.38
2 stores
Bepanthol Baby Protective Ointment
Trending
Bayer Bepanthol Baby Protective Ointment
€16
2 stores
Bepanthol Cream 100g
Bayer Bepanthol Cream 100g
€20.06
2 stores
Bepanthol Lozione Nutriente 400 ml
Bayer Bepanthol Lozione Nutriente 400 ml 400ml
€20.95
€52.38/L
2 stores
Bepanthol Sensicontrol Cream
Bayer Bepanthol Sensicontrol Cream
€25.46
2 stores
Canesten Thrush Combi Pessary & External 500mg
Canesten Thrush Combi Pessary & External 500mg
€18.14
3 stores
Charlene Super Model Blonde Styling Head with Makeup
Trending
Bayer Charlene Super Model Blonde Styling Head with Makeup
€81.20
3 stores
Teamson Classic Country Living Kitchen
Bayer Teamson Classic Country Living Kitchen
€144.99
2 stores
Germoloids Suppositories
Germoloids Suppositories
€9.25
1 store
One-A-Day Men's Complete Multivitamin 100 Tablets
Bayer One-A-Day Men's Complete Multivitamin 100 Tablets
€17.85
1 store
Dolls Pram Trendy 13012AA
Trending
Bayer Dolls Pram Trendy 13012AA
€109.09
1 store
Alka Seltzer XS 20 Effervescent Tablets
Alka Seltzer XS 20 Effervescent Tablets
€6.61
2 stores
Canesbalance
Canesbalance
€16.03
2 stores
Clarityn  10mg
Clarityn 10mg
€16.14
2 stores
Charlene Super Model with Make-Up
Bayer Charlene Super Model with Make-Up
€82.79
2 stores
Bepanthol Tattoo Cleansing Gel 200 ml
Bayer Bepanthol Tattoo Cleansing Gel 200 ml 200ml
€12.89
€64.45/L
1 store
Bepanthol Baby Ointment 30 Rash Sensitive Skin
Bayer Bepanthol Baby Ointment 30 Rash Sensitive Skin
€16.02
1 store
Dicoflor Probiotic Drops 5 10 15 ml
Bayer Dicoflor Probiotic Drops 5 10 15 ml
€16.79
1 store
Bepanthol Body Lotion 200 ML
Bayer Bepanthol Body Lotion 200 ML 200ml
€32
€160.00/L
1 store
Bepanthol Body Lotion 400 ML
Bayer Bepanthol Body Lotion 400 ML 400ml
€42.30
€105.75/L
1 store
Bepanthol Baby Balm For Nappy Rash 100gr
Bayer Bepanthol Baby Balm For Nappy Rash 100gr
€49.64
1 store

You’ve viewed 24 out of 103 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.