• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
Domestos

Domestos

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Thick Bleach Pink
Domestos Thick Bleach Pink 0.75L 750ml
€1.39
€1.85/L
3 stores
Citrus Fresh Bleach
Domestos Citrus Fresh Bleach
€1.39
€1.85/L
3 stores
Lime Toiletrens 750 ml
Domestos Lime Toiletrens 750 ml 750ml
€1.89
€2.52/L
2 stores
Rim Block Trio Pack Ocean Wilko
Domestos Rim Block Trio Pack Ocean Wilko
€2.79
2 stores
Power 5 Twin Rim Block 3 Pack
Domestos Power 5 Twin Rim Block 3 Pack
€2.99
2 stores
Active Toilet Cleaner 750ml
Trending
Domestos Active Toilet Cleaner 750ml 750ml
€3.29
€4.39/L
2 stores
Dhalia Dragon Fruit Toilet Rim Block 4-Pack
Domestos Dhalia Dragon Fruit Toilet Rim Block 4-Pack
€4.59
2 stores
12 pcs Toilet Cleaner 750ml Floral
Domestos 12 pcs Toilet Cleaner 750ml Floral 750ml
€14.72
€19.63/L
1 store
Professional Original Bleach Concentrate 9-pack
Domestos Professional Original Bleach Concentrate 9-pack 750ml
€30.15
1 store
¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.