• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
HG

HG

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Brill Descaler
HG Brill Descaler 500ml
€8.30
€16.60/L
1 store
Mould Spray
HG Mould Spray 500ml
€8.55
€18.00/L
3 stores
Stove Glass Cleaner
HG Stove Glass Cleaner 500ml
€8.86
€25.30/L
2 stores
Hygienic Fridge Cleaner
HG Hygienic Fridge Cleaner 500ml
€6
€12.00/L
1 store
Glass & Mirror Spray
HG Glass & Mirror Spray 500ml
€6.30
€12.60/L
1 store
Grout Cleaner
HG Grout Cleaner 500ml
€7.65
€15.30/L
1 store
Grease Away
HG Grease Away 500ml
€7.65
€15.30/L
1 store
Hob Thorough Cleaner
HG Hob Thorough Cleaner 250ml
€7.70
€30.80/L
1 store
Window Cleaner
HG Window Cleaner 500ml
€8.30
€16.60/L
1 store
Kitchen Air Fryer Cleaner The Air Fryer Safely
HG Kitchen Air Fryer Cleaner The Air Fryer Safely
€9
1 store
Oven, Grill & Barbecue Cleaner
HG Oven, Grill & Barbecue Cleaner 500ml
€9.65
€19.30/L
1 store
Laminate Protector
HG Laminate Protector
€15.30
1 store
Bathroom Grout Cleaner
HG Bathroom Grout Cleaner 500ml
€6.98
€13.96/L
1 store
Volleyball Ball Practice Belt Training
HG Volleyball Ball Practice Belt Training
€28.32
1 store
¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.