• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
SHAVESAFE

ShaveSafe

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Razor Holder Black
ShaveSafe Razor Holder Black
€3.79
1 store
Travel Case
ShaveSafe Travel Case
€6.70
1 store
Normal Skin Shaving Cream 100ml
ShaveSafe Normal Skin Shaving Cream 100ml
€13.12
€131.20/L
1 store
Man Shaving Gel 100ml
Trending
ShaveSafe Man Shaving Gel 100ml
€13.70
€137.00/L
1 store
Man Shaving Foam Normal Skin 100ml
ShaveSafe Man Shaving Foam Normal Skin 100ml
€13.93
€139.30/L
1 store
Man Shaving Foam Sensitive Skin 100ml
ShaveSafe Man Shaving Foam Sensitive Skin 100ml
€15.10
€151.00/L
1 store
Normal Skin Shaving Cream 200ml
ShaveSafe Normal Skin Shaving Cream 200ml
€20.93
€104.65/L
1 store
Man Shaving Foam Sensitive Skin 200ml
ShaveSafe Man Shaving Foam Sensitive Skin 200ml
€20.93
€104.65/L
1 store
Shaving Foam Sensitive Skin 200ml
ShaveSafe Shaving Foam Sensitive Skin 200ml
€20.93
€104.65/L
1 store
Man Shaving Foam Normal Skin 200ml
ShaveSafe Man Shaving Foam Normal Skin 200ml
€21.28
€106.40/L
1 store
Man Aftershave Repair Balm 50ml
ShaveSafe Man Aftershave Repair Balm 50ml
€23.03
€460.60/L
1 store
Man The Ultimate Shaving Kit Gift Set 50 ml 100 ml 1 pcs
ShaveSafe Man The Ultimate Shaving Kit Gift Set 50 ml 100 ml 1 pcs
€46.93
€469.30/L
1 store
¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.