• For shoppers
  • For business
Go to Lacoste
at checkout
Lacoste

Lacoste

Simply select
at checkout
Pay with Klarna
Explore products
Filter
-

1000+ products

Lacoste Pour Femme EdP 90ml
Lacoste Pour Femme EdP 90ml
Eau de Parfum, Woman, 90ml
€42.26
€469.56/L
Lacoste Original Parfum 100ml
Lacoste Original Parfum 100ml
Parfum, Woman, Unisex, Man, 100ml
€58.80
€588.00/L
Lacoste Metropole Bracelets - Silver
Lacoste Metropole Bracelets - Silver
Bracelet
€71
Lacoste Men's T-Clip Set Trainers White
-21%
Lacoste Men's T-Clip Set Trainers White
Trainer, Man
€55
Lacoste Touch Of Pink EdT 50ml
Lacoste Touch Of Pink EdT 50ml
Eau De Toilette, Woman, 50ml
€23.98
€479.60/L
Lacoste L.12.12 Blanc EdP 100ml
Trending
Lacoste L.12.12 Blanc EdP 100ml
Eau de Parfum, Man, 100ml
€43.36
€433.60/L
Lacoste Classic Fit Cotton Jersey T-shirt - Black
Lacoste Classic Fit Cotton Jersey T-shirt - Black
T-shirt, Solid Colour, Material: Cotton
€49.99
Lacoste Original Pour Femme EdP 40ml
Lacoste Original Pour Femme EdP 40ml
Eau de Parfum, Woman, 40ml
€28.82
€720.50/L
Lacoste Slam Break Leather - White
Trending
Lacoste Slam Break Leather - White
Trainer, Male, Female
€129.99
Lacoste L.12.12 Blanc EdT 50ml
Lacoste L.12.12 Blanc EdT 50ml
Eau De Toilette, Man, 50ml
€31.87
€637.40/L
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc EdT 100ml
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc EdT 100ml
Eau De Toilette, Man, 100ml
€42.83
€428.30/L
Lacoste Touch of Pink EdT 90ml
Lacoste Touch of Pink EdT 90ml
Eau De Toilette, Woman, 90ml
€33.27
€369.67/L
Lacoste Neo Croc Shoulder Bag - Black
Lacoste Neo Croc Shoulder Bag - Black
Crossbody Bag, Polyester
€63.55
Lacoste Engraved Buckle Woven Fabric Belt - Black
Lacoste Engraved Buckle Woven Fabric Belt - Black
Belt, Material: Polyester, Leather
€45
Lacoste Men's 5-Pack Mens Trunks - Black
Trending
Lacoste Men's 5-Pack Mens Trunks - Black
Men's Underwear, Boxer, Material: Elastane/Lycra/Spandex, Cotton
€57.99
Lacoste L.12.12 Polo Shirt - White
Trending
Lacoste L.12.12 Polo Shirt - White
Polo Shirt, Solid Colour, Material: Cotton, Breathable, Stretch
€86.66
Lacoste L.12.12 Rose EdP 50ml
Lacoste L.12.12 Rose EdP 50ml
Eau de Parfum, Woman, 50ml
€43
€860.00/L
Lacoste Pour Femme EdP 50ml
Trending
Lacoste Pour Femme EdP 50ml
Eau de Parfum, Woman, 50ml
€31.41
€628.20/L
Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche EdT 100ml
Trending
Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche EdT 100ml
Eau De Toilette, Woman, 100ml
€32.65
€326.50/L
Lacoste Original Edp 100ml
Lacoste Original Edp 100ml
Eau de Parfum, Man, 100ml
€41.81
€418.10/L
Lacoste L.12.12 Silver Grey Eau de Parfum 100ml 100ml
-14%
Lacoste L.12.12 Silver Grey Eau de Parfum 100ml 100ml
Eau de Parfum, Man, 100ml
€38.22
€382.20/L
Lacoste L.12.12 Rose Eau De Parfum Spray Female 100ml
Lacoste L.12.12 Rose Eau De Parfum Spray Female 100ml
Eau de Parfum, Woman, 100ml
€44.95
€449.50/L
Lacoste Red Eau de Toilette 125 ml 125ml
Lacoste Red Eau de Toilette 125 ml 125ml
Eau De Toilette, Unisex, Male, 125ml
€37
€296.00/L
Lacoste Original Perfum 60ml
Lacoste Original Perfum 60ml
Parfum, Woman, Unisex, Man, 60ml
€45.04
€750.67/L
Lacoste L1212 Silver Rose Eau de Parfum 100ml
Lacoste L1212 Silver Rose Eau de Parfum 100ml
Eau de Parfum, 100ml
€48.92
€489.20/L

You’ve viewed 25 out of 3195 products

1

3

...

66

...

128
¹

Klarna Cashback Rewards are awarded as points which can be redeemed for a credit to your Klarna Bank Account and other benefits. Other limitations, conditions, and restrictions apply to benefits like Klarna Membership cashback.

²

See Membership Benefits Rewards Summary for terms and conditions for subscriptions and other benefits based on your membership.

³

Membership Plans get monthly deals at selected stores, one discount per store per monthly billing cycle. Use the Klarna App to pay at the store's checkout. Klarna Deals cannot be combined. Discounts can be modified based on availability, retailer participation, or due to technical issues. Discount will not be reflected in any receipt from the partner store, please refer to your Klarna receipt. Klarna may get a commission.

⁴

Annual value amount reflects your Membership's total available benefits, such as subscriptions and discounts. Actual results will vary based on benefit usage.

⁵

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.