• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
REGENCY

Regency

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Luxury Women's Perfume Wild Breath
Regency Luxury Women's Perfume Wild Breath 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Fragrances Luxury Eau De Parfum
Regency Fragrances Luxury Eau De Parfum 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Belle Belle
Regency Belle Belle 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Sandalwood Cardamom
Regency Sandalwood Cardamom 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Lulubelle No Eau De Perfume
Regency Lulubelle No Eau De Perfume 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Temperature Aftershave 50ml
Regency Temperature Aftershave 50ml
€20.39
1 store
Fragrances Luxury Women's Perfume Noble Rose
Regency Fragrances Luxury Women's Perfume Noble Rose 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Luxury Women's Perfume Sweet Angel
Regency Luxury Women's Perfume Sweet Angel 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Luxury Inspired Eau De Parfum Why Green
Regency Luxury Inspired Eau De Parfum Why Green 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Luxury Women's Perfume Amber Candy
Regency Luxury Women's Perfume Amber Candy 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Fragrances Luxury Eau De Parfum Spectre
Regency Fragrances Luxury Eau De Parfum Spectre 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Luxury Women's Perfume Female Floral
Regency Luxury Women's Perfume Female Floral 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Fragrances Luxury Eau De Parfum
Regency Fragrances Luxury Eau De Parfum 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Fragrances Charm
Regency Fragrances Charm 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Fragrances Mandarin Lily
Regency Fragrances Mandarin Lily 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Luxury Women's Eau De Parfum
Regency Luxury Women's Eau De Parfum 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Fragrances Luxury Eau De Parfum
Regency Fragrances Luxury Eau De Parfum 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Luxury Women's Perfume Poppy Love
Regency Luxury Women's Perfume Poppy Love 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Fragrances Luxury Women's Perfume
Regency Fragrances Luxury Women's Perfume 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Fragrances Luxury Eau De Parfum
Regency Fragrances Luxury Eau De Parfum 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Fragrances Luxury Eau De Parfum
Regency Fragrances Luxury Eau De Parfum 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Vivacious 50ml
Regency Vivacious 50ml
€20.39
1 store
Fragrances Luxury Eau De Parfum
Regency Fragrances Luxury Eau De Parfum 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store
Sea Salt Sage
Regency Sea Salt Sage 50ml
€20.39
€407.80/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 53 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.