• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
Colgate

Colgate

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Portable Soft Blue
Colgate Portable Soft Blue
€1.09
5 stores
Total Active Prevention Original Travel Toothpaste 20Ml
Colgate Total Active Prevention Original Travel Toothpaste 20Ml
€1.45
€72.50/L
2 stores
360° Optic White Medium
Colgate 360° Optic White Medium
€1.09
3 stores
Plax Soft Mint 250ml
Colgate Plax Soft Mint 250ml
€1.45
€5.80/L
3 stores
Classic Deep Clean Medium
Colgate Classic Deep Clean Medium
€0.50
2 stores
Extra Clean Medium 3-pack
Colgate Extra Clean Medium 3-pack
€1.69
5 stores
Medium Double Action Charcoal Toothbrush
Colgate Medium Double Action Charcoal Toothbrush
€0.99
3 stores
Baby Toothpaste 0-2 Years Natural Fruit Flavour 50Ml
Colgate Baby Toothpaste 0-2 Years Natural Fruit Flavour 50Ml
€1.25
3 stores
Max Fresh Toothpaste With Cooling Crystals Clean Mint 100ml 3
Colgate Max Fresh Toothpaste With Cooling Crystals Clean Mint 100ml 3
€1.55
€15.50/L
3 stores
Max Fresh Cool Mint with Cooling Crystals Toothpaste 100ml
Colgate Max Fresh Cool Mint with Cooling Crystals Toothpaste 100ml
€1.55
€15.50/L
3 stores
Plax Soft Mint 500ml
Colgate Plax Soft Mint 500ml
€2.65
€5.30/L
3 stores
Instant Relief Enamel Repair Toothpaste -75ml
Colgate Instant Relief Enamel Repair Toothpaste -75ml
€3.29
3 stores
Barbie
Colgate Barbie
€6.62
3 stores
Triple Action Toothpaste 75ml
Colgate Triple Action Toothpaste 75ml
€1.47
1 store
Max White Medium 3-pack
Colgate Max White Medium 3-pack
€8.19
1 store
ZigZag Medium
Colgate ZigZag Medium
€0.50
4 stores
Smiles Junior 6+ Soft
Colgate Smiles Junior 6+ Soft
€0.91
4 stores
Max White Medium
Colgate Max White Medium
€0.95
4 stores
Smiles Kids Toothbrush 4-6 Years Extra Soft
Colgate Smiles Kids Toothbrush 4-6 Years Extra Soft
€1.55
4 stores
Advanced White 75ml
Colgate Advanced White 75ml
€2.19
€29.20/L
4 stores
Smiles Baby 0-3 Extra Soft
Colgate Smiles Baby 0-3 Extra Soft
€1.04
3 stores
Triple Action Original Mint 75ml
Colgate Triple Action Original Mint 75ml
€1.29
€17.20/L
3 stores
Kids 3-5 Strawberry 75ml
Colgate Kids 3-5 Strawberry 75ml
€1.45
€19.33/L
3 stores
Plax Cool Mint 250ml
Colgate Plax Cool Mint 250ml
€1.50
€6.00/L
3 stores

You’ve viewed 24 out of 159 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.