• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
ROCHAS

Rochas

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Man EdT
Trending
Rochas Man EdT 100ml
€30.22
€302.20/L
9 stores
Man EdT
Rochas Man EdT 50ml
€22.41
€448.20/L
5 stores
Mademoiselle Rochas EdP
Rochas Mademoiselle Rochas EdP 90ml
€34.46
€382.89/L
9+ stores
L’Homme EdT
Trending
Rochas L’Homme EdT 100ml
€35.23
€352.30/L
9+ stores
L’Homme EdT
Rochas L’Homme EdT 60ml
€21.75
€362.50/L
9 stores
Byzance EdP
Trending
Rochas Byzance EdP 60ml
€29.36
€489.33/L
9 stores
Byzance EdP
Rochas Byzance EdP 90ml
€32.76
€364.00/L
9 stores
Byzance Gold EdP
Rochas Byzance Gold EdP 90ml
€33.13
€368.11/L
9 stores
Tocade EdT
Trending
Rochas Tocade EdT 100ml
€35
€350.00/L
9 stores
Girl EdT
Rochas Girl EdT 60ml
€26.50
€441.67/L
7 stores
Man Intense EdP
Trending
Rochas Man Intense EdP 100ml
€29.84
€298.40/L
7 stores
Byzance Gold Eau de Parfum
Rochas Byzance Gold Eau de Parfum 60ml
€31.80
€530.00/L
6 stores
L’Homme EdT
Rochas L’Homme EdT 40ml
€15.26
€381.50/L
5 stores
Moustache EdP
Rochas Moustache EdP 75ml
€38.60
€514.67/L
4 stores
Femme EdT
Trending
Rochas Femme EdT 100ml
€40.95
€409.50/L
9 stores
Mademoiselle Rochas EdP
Rochas Mademoiselle Rochas EdP 30ml
€22.44
€748.00/L
7 stores
Girl EdT
Rochas Girl EdT 40ml
€27.97
€717.50/L
7 stores
Byzance EdP
Rochas Byzance EdP 40ml
€23.82
€595.50/L
6 stores
Mademoiselle Rochas EdP
Rochas Mademoiselle Rochas EdP 50ml
€31.93
€638.60/L
6 stores
Eau De Rochas EdT
Rochas Eau De Rochas EdT 100ml
€36.64
€366.40/L
6 stores
Eau de Rochas Citron Soleil EdT
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil EdT 100ml
€38.13
€381.30/L
6 stores
Neroli Azur Eau De Toilette Spray 100ml
Rochas Neroli Azur Eau De Toilette Spray 100ml 100ml
€38.96
€389.60/L
6 stores
Madame Rochas EdT
Rochas Madame Rochas EdT 100ml
€57.29
€572.90/L
6 stores
Eau De Bath & Shower Gel
-60%
Rochas Eau De Bath & Shower Gel 500ml
€19.34
€38.68/L
5 stores

You’ve viewed 24 out of 197 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.