• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
Clinique

Clinique

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator
Trending
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 50ml
€28.99
€579.80/L
9+ stores
Almost Lipstick Black Honey
Clinique Almost Lipstick Black Honey
€18.52
9+ stores
Aromatics Elixir EdT
Trending
Clinique Aromatics Elixir EdT 45ml
€28.98
€644.00/L
5 stores
Happy for Men Cologne EdT
Clinique Happy for Men Cologne EdT 50ml
€26.44
€528.80/L
9+ stores
Liquid Facial Soap Mild
Trending
Clinique Liquid Facial Soap Mild 200ml
€18.39
€91.95/L
9+ stores
Aromatics Elixir EdP
Trending
Clinique Aromatics Elixir EdP 100ml
€71.60
€716.00/L
9+ stores
Aromatics Elixir Body Smoother
Clinique Aromatics Elixir Body Smoother 200ml
€27.97
€191.60/L
9+ stores
Dramatically Different Moisturizing Lotion+
Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+ 50ml
€17.51
€350.20/L
9+ stores
For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
Trending
Clinique For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator 50ml
€30.66
€613.20/L
9+ stores
Happy for Men Cologne EdT
Trending
Clinique Happy for Men Cologne EdT 100ml
€31.28
€312.80/L
9+ stores
Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator 75ml
€29.15
€388.67/L
9+ stores
All About Eyes Rich
Clinique All About Eyes Rich 15ml
€27.17
€1,811.33/L
9+ stores
Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator
Trending
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 125ml
€50.38
€403.04/L
9+ stores
Beyond Perfecting Foundation + Concealer WN 48 Oat
Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer WN 48 Oat
€39.99
€1,333.00/L
7 stores
For Men Moisturizing Lotion
Trending
Clinique For Men Moisturizing Lotion 100ml
€28.98
€289.80/L
9+ stores
All About Clean Liquid Facial Soap
Clinique All About Clean Liquid Facial Soap 200ml
€22.40
€112.00/L
9+ stores
All About Eyes
Clinique All About Eyes 15ml
€25.59
€1,706.00/L
9+ stores
Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator
Trending
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator 50ml
€28.94
€578.80/L
9+ stores
Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 30ml
€18.06
€602.00/L
9+ stores
Take The Day Off Cleansing Balm
Trending
Clinique Take The Day Off Cleansing Balm 125ml
€24.34
€194.72/L
9+ stores
Anti-Blemish Solutions Oil Control Mask
Clinique Anti-Blemish Solutions Oil Control Mask 100ml
€22.09
€220.90/L
9+ stores
Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Rich Cream
Trending
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Rich Cream 50ml
€43.72
€874.40/L
9+ stores
Take The Day Off Makeup Remover
Trending
Clinique Take The Day Off Makeup Remover
€17.62
€140.96/L
9+ stores
For Men Oil Control Exfoliating Tonic
Clinique For Men Oil Control Exfoliating Tonic 200ml
€31
€155.00/L
3 stores

You’ve viewed 24 out of 1487 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.