• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
Chopard

Chopard

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Wish Pink EdT
Chopard Wish Pink EdT 75ml
€24.94
€374.67/L
4 stores
Casmir EdP
Trending
Chopard Casmir EdP 100ml
€23.81
€238.10/L
9+ stores
Imperiale Vanille Malika Eau de Parfum
Chopard Imperiale Vanille Malika Eau de Parfum 100ml
€74.30
€743.00/L
2 stores
Wish EdP
Chopard Wish EdP 75ml
€23.22
€309.60/L
9+ stores
Rose Malaki EdP
Trending
Chopard Rose Malaki EdP 80ml
€68.96
€862.00/L
5 stores
Casmir EdP
Trending
Chopard Casmir EdP 30ml
€16
€533.33/L
2 stores
Casmir Gift Set EdP 30 + Shower Gel 75ml
Trending
Chopard Casmir Gift Set EdP 30 + Shower Gel 75ml
€18.57
2 stores
Polarized 722P Men's Sunglasses Tortoiseshell - Gunmetal
-35%
Chopard Polarized 722P Men's Sunglasses Tortoiseshell - Gunmetal
€435
€667.14
4 stores
Happy Felicia Roses EdP
Trending
Chopard Happy Felicia Roses EdP 100ml
€58
€580.00/L
3 stores
Happy Bigaradia EdP
Trending
Chopard Happy Bigaradia EdP 100ml
€54.98
€549.80/L
5 stores
Or De Calambac EdP
Chopard Or De Calambac EdP 100ml
€194.36
€1,943.60/L
5 stores
Oud Malaki EdP
Trending
Chopard Oud Malaki EdP 80ml
€68.96
€928.75/L
4 stores
Happy Lemon Dulci EdP
Trending
Chopard Happy Lemon Dulci EdP 40ml
€21.70
€630.00/L
3 stores
Imperiale Iris Malika Eau de Parfum
Chopard Imperiale Iris Malika Eau de Parfum 100ml
€63.12
€631.20/L
3 stores
Love EdP
Trending
Chopard Love EdP 100ml
€66.50
€665.00/L
3 stores
Neroli A La Cardamome Du Guatemala EdP
Trending
Chopard Neroli A La Cardamome Du Guatemala EdP 50ml
€126
€2,520.00/L
3 stores
Agar Royal EdP
Chopard Agar Royal EdP 100ml
€194.36
€1,943.60/L
3 stores
Gardens of the Kings Aigle Imperial Eau de Parfum Unisex
Trending
Chopard Gardens of the Kings Aigle Imperial Eau de Parfum Unisex 100ml
€194.36
€1,943.60/L
3 stores
Wish EdP
Trending
Chopard Wish EdP 30ml
€28.10
€936.67/L
6 stores
Woman SCHL88M Sunglasses Metal Gold Smoke Square Anti-glare - Nuanced
-35%
Chopard Woman SCHL88M Sunglasses Metal Gold Smoke Square Anti-glare - Nuanced
€285
€436.97
6 stores
Man Acetate Sunglasses Havana Green Pilot Polarized
-35%
Chopard Man Acetate Sunglasses Havana Green Pilot Polarized
€375
€574.84
6 stores
Man SCH399 700P Sunglasses Acetate Black Smoke Pilot
-35%
Chopard Man SCH399 700P Sunglasses Acetate Black Smoke Pilot
€405
€621.57
6 stores
Men's Sunglasses - Gold
-35%
Chopard Men's Sunglasses - Gold
€450
€690.51
6 stores
SCH416S 700S Women's Sunglasses - Black
-35%
Chopard SCH416S 700S Women's Sunglasses - Black
€239.40
€366.87
5 stores

You’ve viewed 24 out of 513 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.